Chełm: Schody nie będą straszyć

  • 21.09.2021, 09:10
  • AN
Chełm: Schody nie będą straszyć
Przed tygodniem pisaliśmy o schodach łączących ulice Uściługską i Pocztową, które od jakiegoś czasu wymagają remontu. Otrzymaliśmy zapewnienie urzędu, że temat zostanie załatwiony. W piątek przy schodach pojawiła się ekipa remontowa.

- Sprawa zniszczonych schodów przy ul. Pocztowej jest nam znana i uwzględniliśmy już ją w harmonogramie prac - zapewnił na początku tygodnia Grzegorz Zarzycki z gabinetu prezydenta. - Naprawą zajmą się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Prace powinny się rozpocząć w czwartek lub w piątek.

Tak jak obiecano, tak też się stało. Koniec tygodnia okazał się szczęśliwym finałem sprawy. Ratusz dotrzymał słowa.

O fatalnym stanie schodów poinformowała nas przed tygodniem nasza czytelniczka - pani Paulina ze śródmieścia. Kobieta z przerażeniem obserwowała, jak niebezpieczne jest poruszanie się po połamanych schodach. Nie szczędziła słów krytyki pod adresem urzędników, którzy długo nie rozwiązywali tego problemu, zwłaszcza że miejsce to jest naprawdę często uczęszczane.

Teraz czytane: Strażacy ratowali Marka Dyjaka

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe