Dni Otwarte Funduszy Europejskich

  • 20.09.2021, 09:00 (aktualizacja 20.09.2021, 11:09)
  • Artykuł sponsorowany
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Mija kolejny rok, odkąd Fundusze Europejskie zmieniają na lepsze rzeczywistość wokół nas. Nie są to czcze słowa. Często przecież nawet nie zdajemy sobie sprawy, że każdego dnia, w naszym najbliższym otoczeniu, mijamy namacalne efekty zmian możliwych dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to doskonała okazja, by dokonać podsumowań i pokazać jak zmienia się województwo lubelskie wspólnie z Funduszami.

Tegoroczna - VIII edycja DOFE miała formułę hybrydową. Można było wybrać uczestnictwo w wydarzeniach online lub tych organizowanych stacjonarnie.

W ramach DOFE beneficjenci Funduszy Europejskich przygotowali mnóstwo atrakcji. Sprawdźcie sami na stronie www.dniotwarte.eu. Informacje o tym co się działo w Lubelskiem znaleźć można także na www.rpo.lubelskie.pl. Możecie nadal wziąć udział w konkursie fotograficznym „Lubelskie Fundusze Europejskie w kadrze”, w którym nagrodą jest kolacja z tegoroczną ambasadorką DOFE - Kasią Bujakiewicz. W Lubelskiem przez cały funduszowy weekend tj. 17 – 19 września można było odwiedzić wiele miejsc i wziąć udział w atrakcyjnych wydarzeniach za darmo lub ze zniżką. 19 września mieszkańcy Chełma mieli okazję podziwiać niecodzienny wygląd budynku przy Placu Niepodległości mieszczącego m.in. Filię Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, który zabłysnął barwami Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Chcielibyście poznać historię lubelskich beneficjentów chociażby na spacerze? Koniecznie znajdźcie naszą funduszową serię podcastów na Anchor czy Spotify „Rozwijaj lubelskie z Funduszami Europejskimi”.

17-19 września wspólnie świętowaliśmy rozwój naszej Ojczyzny – małej i dużej.

Dzięki Funduszom Europejskim możemy więcej!

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe