Samochodowy Puchar Lata

  • 16.09.2021, 12:06 (aktualizacja 16.09.2021, 12:11)
  • oprac. GD
plakat wydarzenia z samochodem Fot. Automobilklub Chełmski
Automobilklub Chełmski wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego zapraszają do udziału w Super Sprincie "Puchar Lata", który rozpocznie się w niedzielę 19 września 2021 roku o godz. 10:00 w chełmskim WORDzie przy ul. Bieławin 2a.

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych dysponujących prawem jazdy i sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w czterech klasach ze względu na pojemność skokową silnika.

Trzech najlepszych kierowców z klasyfikacji generalnej i poszczególnych klas otrzyma nagrody honorowe, a dla wszystkich startujących przewidziane są przydatne upominki. Rysunki prób i więcej informacji na profilu Automobilklubu Chełmskiego na Facebooku. Zapraszamy!

oprac. GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe