Włodawa: Żukiettą po kraju dla chorej Amelki

  • 16.09.2021, 11:32
  • TS
Włodawa: Żukiettą po kraju dla chorej Amelki
Ekspedycja Charytatywna, która przemierza Polskę 36-letnim wozem strażackim, tzw. żukiettą i wspiera zbiórkę pieniędzy dla chorej na SMA Amelki Gmyrek, zajechała do Włodawy i Okuninki.

Na terapię genową chorej na SMA Amelki Gmyrek brakuje 6 milionów złotych. Grupa zapaleńców promująca zbiórki, w szczytnym celu w tym roku przejechała ok. 3000 km. Odwiedziła także Włodawę i Okuninkę. W tej pierwszej miejscowości stary żuk zaparkował przy starostwie powiatowym. 

- Mieliśmy okazję porozmawiać o tej ciekawej akcji. Oczywiście zachęcamy wszystkich chętnych do jej wsparcia. Na koniec spotkania, wspólnie pracownikiem administracyjnym Piotrem Misiurą, złożyliśmy na zderzaku "żukietty" swoje podpisy – mówi Tomasz Korzeniewski, wicestarosta włodawski.

Szczegóły akcji można znaleźć na portalu społecznościowym Facebook („Serce mam to pomagam” oraz Ekspedycja Charytatywna), a także na stronie internetowej www.siepomaga.pl/ekspedycjadlaamelki.

Teraz czytane: Nagroda dla Niedźwiedzi Wschodu

 

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe