Chełm: Schody strachu

  • 15.09.2021, 09:39
  • AN
Chełm: Schody strachu
Schody przy ul. Pocztowej wymagają pilnej interwencji służb miejskich. Niestety, od kilku tygodni nikt z miasta się tym nie zajął. - Chyba urzędnicy powinni wreszcie wyjść w teren i zobaczyć, co dzieje się w mieście - mówi pani Paulina, mieszkanka starówki. - To wstyd, że te schody tak wyglądają.

- Myślę, że naprawa tych schodów nie wymaga jakichś specjalnych zabiegów. Wydaje mi się, że aby przymocować dwie odłamane płyty, nie trzeba chyba ogłaszać przetargu czy pisać projektu o dofinansowanie do Unii Europejskiej. Tym bardziej dziwię się, że nikt z urzędników nie zlecił tej naprawy. Czy oni nie chodzą po mieście? Nie widzą, co się dzieje?

Nasza Czytelniczka twierdzi, że te schody są bardzo popularne. Rano rodzice prowadzą tędy dzieci do przedszkola, uczniowie chodzą do szkoły.

- Korzysta z nich wiele osób, mimo że teraz są wyjątkowo niebezpieczne - podkreśla pani Paulina. - Chełm to miasto osób starszych, które często poruszają się o lasce. Takie schody to dla nich nie lada przeszkoda. Chyba nikt nie chciałby, aby komuś stała się w tym miejscu krzywda?

Zapytaliśmy urzędników z ratusza, czy miasto ma w planach naprawę schodów przy Pocztowej. Niestety, jak na razie nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Do sprawy wrócimy.

Teraz czytane: Pobili znajomego, bo chciał im ukraść karton papierosów

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe