Chełm: I LO z wicedyrektorem

  • 14.09.2021, 08:33
  • AN
Chełm: I LO z wicedyrektorem I LO Chełm
To już pewne. Halina Smyk, dyrektor I LO, powołała swojego zastępcę. Będzie to osoba, która pracę w ogólniaku rozpoczęła w tym roku.

Gdy rozmawialiśmy z dyrektor I LO przed tygodniem, stwierdziła, że powoła wicedyrektora szkoły, jeśli będzie taka potrzeba. Potrzeba najwyraźniej okazała pilna, bo zastępca został powołany oficjalnie kilka dni temu.

Wicedyrektorem I LO została Iwona Janeczek, psycholożka, która do pracy w tej szkole przyszła dopiero w tym roku szkolnym. Podobno jej kandydatura nie spotkała się z przychylnością grona pedagogicznego. Najwyraźniej Smyk nie wzięła tego jednak pod uwagę.

Jak udało nam się ustalić, pani Janeczek pracowała wcześniej w Szkole Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie, jako opiekunka w świetlicy.

Czytaj też: Stan wyjątkowy we Włodawie uderzył w biznes i samych mieszkańców

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Małgorzata
Małgorzata 14.09.2021, 19:19
Pani Iwona Janeczek jest doskonałym pedagogiem. Była nauczycielką mojego syna i jednocześnie wychowawcą.
obserwator
obserwator 16.09.2021, 15:24
Jakiego uczyła przedmiotu, i jaki ma staż zawodowy?
M
M 14.09.2021, 18:23
Warto się dowiedzieć dokładnie, zamiast pisać glupoty

Pozostałe