Chełm: Osiedlowy terrorysta stanie przed sądem

  • 14.09.2021, 07:29
  • (apm)
Chełm: Osiedlowy terrorysta stanie przed sądem
22-letni chełmianin najwyraźniej za cel obrał sobie osiedlowy sklep. Dręczył właścicieli i ich córkę, groził zabójstwem i podpaleniem. Czując się bezkarnie, na oczach ekspedientki ukradł piwo i paczkę chipsów. Niebawem odpowie za to przed sądem.

Przychodził do sklepu i zachowywał się agresywnie. Będąc pod wpływem alkoholu, zaczepiał klientów. Często pił przed sklepem alkohol. 19 maja groził córce i żonie właściciela zabójstwem i podpaleniem. 25 maja zniszczył jedną z bocznych kamer monitoringu, urwał ją i wrzucił w kałużę. Dwa dni później zrobił to samo z drugą. Najwyraźniej nie chciał, by nagrywały się jego akcje. Poszkodowany straty wycenił na ponad 1800 złotych.

Ponieważ właściciele sklepu obawiali się, że agresywny mężczyzna może spełnić swoje groźby, zawiadomili policję.

O tego czasu 22-latek miał zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zbliżania do nich i do ich sklepu. Mimo to 5 czerwca przyszedł tam dwa razy i na oczach zdezorientowanej ekspedientki i pomimo jej sprzeciwu, ukradł piwo i chipsy. Zdenerwował się, bo sklepowa nie chciał mu sprzedać alkoholu.

Oskarżony tłumaczył się tym, że nic nie pamięta, bo był pijany. Bezkarny jednak nie pozostanie. Odpowie niebawem przed sądem za kilka czynów karalnych.

Teraz czytane: Wirus w chełmskiej podstawówce

 

(apm)

Czy w szkołach na stałe powinna zostać przywrócona nauka stacjonarna?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek
Janek 14.09.2021, 18:09
Wymiar sprawiedliwosci. Brawo PIS

Pozostałe