Chełm: Kto wicedyrektorem w I LO?

  • 08.09.2021, 06:42
  • AN
Chełm: Kto wicedyrektorem w I LO?
Od 1 września w I LO w Chełmie nie ma wicedyrektora. Placówką zarządza jednoosobowo Halina Smyk.

Przez ubiegły rok szkolny - pierwszy rok kadencji Smyk - wicedyrektorem I LO była nauczycielka wychowania fizycznego Marta Sadowska, od lat związana z placówką. Co ciekawe, Sadowska była kontrkandydatką Smyk w konkursie na dyrektora szkoły.

Marta Sadowska otrzymała angaż na rok. Nieoficjalnie mówi się, że panie na początku dogadywały się nieźle, potem jednak stosunki były coraz chłodniejsze i niemal pewne było, że na kolejny rok Sadowska w gabinecie wicedyrektora zasiadać nie będzie. Efekt jest taki, że obecnie Smyk zarządza liceum bez wsparcia.

- Powołam wicedyrektora, gdy będzie taka potrzeba - odpowiedziała dyrektor podczas rozmowy z nami. Na pytanie, czy obecnie potrzeby nie ma, Smyk przyznała, że jest. Na dłuższą rozmowę z nami nie miała czasu, ponieważ jak stwierdziła ma drugi pilny telefon.

Nieoficjalnie mówi się, że powołanie wicedyrektora w I LO to kwestia kilku tygodni. Wśród potencjalnych kandydatów jest jedna z osób, która w tym roku dołączyła do grona pedagogicznego ogólniaka.

Teraz czytane: Artur Jędruszczuk pozostaje na stanowisku prezesa chełmskiego MPEC-u

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek
Janek 09.09.2021, 14:25
Redakcjo, czy pani Smyk ma imię?

Pozostałe