Chełm: Długo się nie nabył

  • 08.09.2021, 06:33
  • AN
Chełm: Długo się nie nabył
Kolejny pracownik, który przybył do Chełma z Warszawy, zrezygnował z pracy w urzędzie miasta. Kilka dni temu wypowiedzenie złożył Dominik Wasiluk. Popracował nieco ponad pół roku.

Dominik Wasiluk rozpoczął pracę w chełmskim ratuszu wiosną tego roku. Zatrudniony został w departamencie architektury, geodezji i inwestycji. Pełnił obowiązki zastępcy dyrektora tego departamentu. Do Chełma przybył wprost ze stolicy, gdzie pracował jako wicedyrektor Departamentu Planowania Przestrzennego w Ministerstwie Rozwoju. Jak się okazuje, najwyraźniej praca ta nie przypadła mu chyba zbytnio do gustu, bo przed tygodniem pożegnał się z kolegami z pracy i ... poszedł na urlop. Okazało się, że nie chce dalej pracować w urzędzie.

- Pan Dominik Wasiluk złożył wypowiedzenie, aktualnie przebywa na urlopie wypoczynkowym - poinformował nas Damian Zieliński z gabinetu prezydenta.

Wasiluk zasłynął jako urzędnik, który wysłał pismo do jednej z rad osiedlowych miasta, choć ta od roku już nie istniała. Chodziło o zaopiniowanie przez radę osiedla zmiany organizacji ruchu przy ul. Śląskiej 1. Urzędnik nie zorientował się, że wyborów do rad osiedlowych nie było, a kadencja starych skończyła się w 2020 roku.

Czytaj również: Czy kierowca odpowie za śmiertelny wypadek na drodze?

 

AN

Czy w szkołach na stałe powinna zostać przywrócona nauka stacjonarna?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Klemens T.
Klemens T. 10.09.2021, 16:35
Partia zatrudnia swoich w Chełmie? Wybaczcie, ale to tak wygląda.
olo
olo 09.09.2021, 12:53
a kto teraz w Chełmie odpowiada za organizację ruchu ( znaki, malowania) ???
lokalny komentator
lokalny komentator 08.09.2021, 14:28
Przechowalnia funkcjonuje pełną parą. Wstyd dla prezydenta, że cały czas ma takie roszady kadrowe.

Pozostałe