Chełm: Ukrył narkotyki i poszukiwaną kobietę

  • 23.08.2021, 12:02
  • (apm)
Chełm: Ukrył narkotyki i poszukiwaną kobietę
Gdy 44-latek posłyszał, że do drzwi jego mieszkania pukają policjanci, wpadł do ubikacji, by szybko spuścić w toalecie narkotyki. Nie udało mu się jednak zniszczyć wszystkich dowodów. Mundurowi weszli do środka przez balkon. Na dodatek okazało się, że 44-latek ukrywa swoją partnerkę, poszukiwaną przez policję.

- Z uzyskanych przez chełmskich kryminalnych informacji wynikało, że będący w ich zainteresowaniu 44-latek w swoim miejscu zamieszkania ma substancje odurzające oraz ukrywa partnerkę poszukiwaną przez policję  – mówi st. sierż. Angelika Głąb-Kunysz z KMP w Chełmie. - Podejrzenia okazały się bezbłędne. Jak można było się spodziewać, para nie była zainteresowana otworzeniem drzwi, pomimo wielokrotnego pukania i dzwonienia.

Kryminalni nie odpuścili. Kiedy zauważyli otwarte drzwi balkonowe, tą drogą weszli do mieszkania.

- Zdesperowany mężczyzna, chcąc pozbyć się narkotyków, próbował je spuścić w toalecie. Policjanci mu to uniemożliwili. Podczas przeszukania pomieszczeń znaleźli jeszcze ponad 170 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów suszu roślinnego, kilka telefonów komórkowych, strzykawki z płynem konopnym oraz wagę elektroniczną – dodaje pani sierżant.

Mężczyzna w domu miał również broń gazową, która miała cechy broni ostrej oraz kilkanaście sztuk amunicji.

- 44-latek próbował się tłumaczyć, że spał i nie słyszał żadnego pukania do drzwi, dlatego nie otwierał – dodaje Głąb-Kunysz.

Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Teraz czytane: Podejrzani o śmiertelne pobicie chełmianina staną przed sądem

 

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe