Kortez zaśpiewa w amfiteatrze

  • 04.08.2021, 15:30
  • AN
Kortez zaśpiewa w amfiteatrze
W ramach Holiday Tour 10 sierpnia w amfiteatrze w Kumowej Dolinie odbędzie się koncert Korteza. Usłyszymy zarówno nowe szlagiery, jak i trochę zapomniane piosenki z repertuaru tego wokalisty.

Letnia trasa artysty składa się z dwudziestu koncertów, które odbędą się w amfiteatrach oraz specjalnie przygotowanych przestrzeniach miejskich. Wszystkie mają charakter zasiadany. Ku uciesze chełmskich fanów na liście miast, które odwiedzi artysta, znalazł się również Chełm.

Kortezowi na scenie w Kumowej Dolinie towarzyszyć będą Krzysztof Domański, Robert Szymański i Tomasz Ziętek. Być może pojawi się też jakaś niespodzianka muzyczna. Ponieważ czas zamknięcia był dla muzyka dość twórczym okresem, to całkiem możliwe, że podczas występu publiczność będzie miała okazję wysłuchać kilku premierowych piosenek.

Kortez występował na najważniejszych polskich festiwalach jak Open’er w Gdyni czy Off w Katowicach, a nawet na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Koncert w amfiteatrze 10 sierpnia, początek o godz. 20. Bilety w cenie 119 zł.

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe