Chełm: Włożył głowę żony do lodówki

  • 02.08.2021, 09:06 (aktualizacja 06.08.2021, 07:42)
  • (apm)
Chełm: Włożył głowę żony do lodówki
Prawdziwy koszmar – tak może określić swoje małżeństwo chełmianka, nad którą przez 8 lat znęcał się mąż. Bił ją, szarpał, groził, osaczał, zamykał w domu i zmuszał do seksu. Nawet gdy się wyprowadziła, nie dał jej spokoju. Zaczął ją uporczywie nękać.

Akt oskarżenia w tej sprawie kilka dni temu prokuratura chełmska przesłała do sądu. Jak wynika z ustaleń śledczych, małżeństwem byli od 2012 do ubiegłego roku. Dręczyć ją zaczął po urodzeniu córki, znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Najpierw mieszkali z rodzicami żony, potem kupili sobie mieszkanie. Gdy zamieszkali sami w 2018 r., jego agresywne zachowania nasiliły się. Często wpadał w szał po alkoholu. Ograniczał jej kontakty z rodziną, poniżał, popychał, bił po głowie i ciele, wyciągał ją z łóżka dziecka za włosy, wkładał jej głowę do lodówki, rzucał w nią domowymi sprzętami, wyzywał, opluwał. Na dodatek osaczał ją i izolował, zamykał ją w domu, zabierał jej klucze i telefon.

Gdy zaczęła pracować, 36-latek zaczął ją oskarżać o zdradę. Na dodatek – jak ustalili śledczy – zmuszał ją do seksu, bo „jako żona powinna być posłuszna”. Nieraz stosunki były karą za nieposłuszeństwo, bo wychodziła z domu na spotkania z koleżankami lub za często widywała się z rodziną.

Zdesperowana kobieta bała się męża, wiedział, że jak nie będzie go słuchała, czeka ją piekło.

W styczniu 2019 r. w końcu wyprowadziła się z córką z ich wspólnego mieszkania. 36-latek jednak się z tym nie pogodził. Zaczął ją uporczywie nękać. Wysyłał jej wulgarne i obelżywe sms-y oraz groźby.

Mężczyzna przed prokuratorem przyznał, że ciężko znosił rozstanie i wysyłał jej wiadomości, ale jej nigdy nie groził. Twierdził, że to żona i jej obecny partner prowokują go, by uzyskać zakaz zbliżania i przejęć mieszkanie.

Śledczy kilka dni temu sporządzili akt oskarżenia w tej sprawie. Niebawem dręczyciel stanie przed chełmskim sądem.

Teraz czytane: W dawnych zakładach obuwia ma powstać galeria handlowa

 

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe