Chełm: Miasto nie zainwestuje przy Dreszera

  • 22.07.2021, 10:59 (aktualizacja 22.07.2021, 11:14)
  • AN
Chełm: Miasto nie zainwestuje przy Dreszera
Jeszcze kilka miesięcy temu pracownicy gabinetu prezydenta informowali o planach zakupu nieruchomości przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Okazuje się, że miasto zmieniło jednak zdanie.

Damian Zieliński jeszcze w marcu wyjaśniał, że władze miasta prowadzą rozmowy w sprawie nabycia nieruchomości. W budynku planowane było utworzenie nowoczesnego i kompleksowego centrum obsługi mieszkańców. Chodziło o budynek po banku PKO BP, który od jakiegoś czasu stoi pusty.

- Miasto nie kupiło i ostatecznie nie kupi tej nieruchomości. Po przeanalizowaniu wszystkich czynników zdecydowano nie nabywać obiektu - informuje teraz Zieliński.

Bank wyprowadził się z nieruchomości w 2019 roku, od tamtej pory budynek nie został zagospodarowany. W Internecie odnaleźliśmy ogłoszenie o jego sprzedaży. Nieruchomość właściciel wycenił na 2 mln 255 tys. zł.

W tej kadencji prezydenckiej byłby to już kolejny budynek, jaki miałby stać się własnością miasta. Prezydent kupił już zrujnowany młyn Michalenki przy ul. Lubelskiej oraz dworzec PKS przy Lwowskiej.

Czytaj również: NIK ostro o policji - zastrzeżenia do drogówki i ITD

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe