Chełm: Dzikie wysypisko na zapleczu MPEC

  • 22.07.2021, 09:03 (aktualizacja 22.07.2021, 09:41)
  • AN
Chełm: Dzikie wysypisko na zapleczu MPEC
Ktoś zaśmieca łąki znajdujące się za Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej. O bałaganie zaalarmowała nas nasza Czytelniczka. Damian Zieliński z gabinetu prezydenta zapewnił nas przed tygodniem, że sprawą zajmie się spółka miejska odpowiedzialna za porządek.

Pani Annie nie mieści się w głowie, że ktoś może być takim brudasem i wyrzucać śmieci, które przecież za darmo można odstawić do PSZOK. W trawie leżą stare opony, meble, dywany itp.

- To jest po prostu chore, żeby tak zaśmiecać okolicę. Ten, kto to zrobił, to po prostu debil - mówi bez ogródek nasza Czytelniczka. Dziwi się też, że dotychczas nikt nie zareagował na ten bałagan. Dzikie wysypisko jest przecież widoczne z daleka.

- Dlaczego nikt nie interweniuje w tej sprawie? W MPEC są kamery, może udałoby się ustalić sprawcę lub sprawców tego bałaganu - tłumaczy pani Anna.

Problemem obiecał zainteresować się prezes MPEC Artur Jędruszczuk, który przyznał, że też zauważył powstające wysypisko.

- Nasze kamery raczej są ustawione na zakład, więc nie sądzę, aby nagrania były pomocne. Uczulę pracowników ochrony, aby zwrócili uwagę na to miejsce i jeśli tylko wydarzy się coś niepokojącego, informowali policję - dodaje Jędruszczuk.

Teraz czytane: Chciał pobić, a sam został pobity

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe