Gm. Wojsławice: Bydło w rozgrzanej przyczepie

  • 19.07.2021, 10:46 (aktualizacja 19.07.2021, 10:56)
  • DBEZ
Gm. Wojsławice: Bydło w rozgrzanej przyczepie
Donośnie ryczenie krów zaniepokoiło mieszkańców Wojsławic. Zwierzęta były uwięzione w rozpalonej na słońcu przyczepie. Wezwano policję i strażaków, by ochłodzili biedne zwierzęta.

13 lipca ok godz. 10 pracownik gminy powiadomił policję, że na parkingu przy cmentarzy stoi przyczepa z bydłem w środku. Zwierzęta narażone były na przegrzanie. Zaniepokoiło to mieszkańców Wojsławic. W pobliżu nie było ciągnika, którym przywieziono przyczepę ze zwierzętami. Nie było też jego kierowcy. Nikogo nie poinformowano, jak długo zwierzęta będą tam przebywały.

Patrol policji wezwał straż pożarną, by napoiła i schłodziła zwierzęta. W niedługim czasie pojawił się również kierowca, który pozostawił naczepę, tłumacząc, że oddalił się jedynie na krótki czas. 

- Kierowca tłumaczył, że zepsuł mu się samochód. W związku z tym pojechał do mechanika, by naprawić usterkę - mówi Ewa Czyż, rzeczniczka chełmskiej policji.

Mężczyzna został poinformowany, jak w takiej sytuacji powinien się zachować, a następnie odjechał wraz ze zwierzętami.

Teraz czytane: Olbrzymi sum próbował wciągnąć 12-latka pod wodę w Jeziorze Białym

 

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe