Chełm: Trawa gnije pod oknami

  • 13.07.2021, 09:15
  • AN
koszenie trawnika
Mieszkanka Dyrekcji Dolnej poskarżyła się, że w pobliżu jej domu śmierdzi gnijąca trawa. Minął tydzień, od kiedy została skoszona i złożona pod drzewem. - Nasze miasto jest bardzo zaniedbane - mówi kobieta. - Jak można przez tyle dni nie dokończyć rozpoczętej pracy.

Chodzi o zieleniec przy ul. I Pułku Szwoleżerów, między blokami 19A a 23A. Mieszkańcy, jak mówi, cieszyli się, że miasto wreszcie skosiło trawę, ale nie mogą zrozumieć, dlaczego służby odpowiedzialne za zieleń zapomniały ją zabrać.

- Solidnie popadało i wszystko zaczęło gnić. Z trawy zrobił się śmierdzący gnój, który uprzykrza nam życie - tłumaczy nasza czytelniczka. - Nie można okna otworzyć. Z jednej strony doskwierają nam wysokie temperatury, z drugiej - smród. Trawa złożona została pod drzewem i tak tam sobie leży.

Problem zgłosiliśmy do urzędu. Chcieliśmy wiedzieć, kiedy bałagan po koszeniu zostanie uprzątnięty. Odpowiedzi na to pytanie nie uzyskaliśmy. Damian Zieliński jednak zapewnił, że sprawa została przekazana w trybie interwencyjnym do realizacji Miejskiemu Przedsiębiorstwu Robót Drogowych.

Teraz czytane: Inicjatywa nabiera tempa

e-wydanie super tygodnia

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szanuj zieleń
Szanuj zieleń 13.07.2021, 18:01
Nie koszone źle, skoszone jeszcze gorzej. Roszczeniowe te mieszkanki bardzo.
Mieszkanka
Mieszkanka 13.07.2021, 21:38
To nie chodzi o to że skoszone nawet super ale koło mnie również było skoszone i oki popakowane w worki i gnije. Dodatkowo ludzie zaczęli podrzucać papierki puszki i już powstaje śmietnik.Dodatklwo trawa urosła już następna. 🤔🤔🤔

Pozostałe