Motokropla 2021 w Chełmie w Amfiteatrze Kumowa Dolina

  • 20.06.2021, 11:08
  • MP
Motokropla 2021 w Chełmie w Amfiteatrze Kumowa Dolina
W sobotę w Amfiteatrze Kumowa Dolina odbyła się kolejna edycja Motokropli organizowanej przez Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu.

Wydarzenie otworzył Motopiknik, podczas którego na scenie zaprezentowali się artyście z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie, wokalistka i akordeonistka Patrycja Wilgos, a także grupa Pod Prąd z Brześcia Kujawskiego. Przy Amfiteatrze stał również krwiobus, a krew udało się oddać ponad 20 osobom. Zbiórka rozpoczęła się jednak dwa tygodnie wcześniej i trwa liczenie finalnej liczby oddanej krwi.

Punktem kulminacyjnym imprezy była parada motocyklowa ulicami Chełma - w tym roku rekordowa, ponieważ wedle wstępnych szacunków wzięło w niej udział ponad 400 motocyklistów z całego województwa. Drugą częścią Motokropli były koncerty rockowe i na scenie zagrali: Seeking Dreams, Treeskiller, Machina, Orchidea i Koniec Listopada.

MP

Zdjęcia (49)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe