Przypomną muzykę Wodeckiego

  • 16.06.2021, 12:08
  • AN
Przypomną muzykę Wodeckiego
Prawie cztery lata po śmierci wyjątkowego artysty Zbigniewa Wodeckiego zespół złożony z młodych muzyków, zafascynowanych jego twórczością, składa mu artystyczny hołd. Na błoniach między Włodawą a Orchówkiem w najbliższy piątek rozbrzmiewać będzie muzyka w wykonaniu Tribute to Wodecki.

Na wydarzenie zaprasza Włodawski Dom Kultury. Podczas tego niezwykłego wieczoru, 18 czerwca, usłyszymy najpiękniejsze duety, wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego, opracowane w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach. 

- Chcemy zabrać Państwa w podróż po twórczości Zbigniewa Wodeckiego, począwszy od roku ’76 aż do dziś. W ten sposób pragniemy przedstawić zarówno te najbardziej rozpoznawalne utwory, jak i mniej znane perełki polskiej muzyki, które każdy usłyszeć powinien - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

W koncercie, który rozpocznie się o godz. 20, usłyszymy co najmniej 10 instrumentalistów i wokalistów. To jednak nie koniec muzycznych wydarzeń planowanych na 18 czerwca. Kontynuacją muzycznych doznań będzie widowisko muzyczne z Pauliną Tarasińską, zwyciężczynią europejskiego konkursu piosenki "Angel Voice" w Belgradzie. Wygrała „Szansę na sukces” z Danutą Błażejczyk, była członkinią zwycięskiej drużyny Andrzeja Piasecznego w programie telewizyjnym „Bitwa na Głosy”.

Wstęp na wydarzenie wolny. Limit miejsc ograniczony ze względu na pandemię.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe