Yaroo kręcił w okolicy

  • 11.06.2021, 12:36
  • AN
Yaroo kręcił w okolicy
Znana chełmska gwiazda disco polo Yaroo, czyli Jarosław Lackowski, nakręcił teledysk do swojej najnowszej piosenki. Klip, którego premiery możemy się spodziewać na rozpoczęcie wakacji, powstawał na terenie gminy Wojsławice.

- Tym razem jest to utwór w stylu disco folk, ale oczywiście opowiadający pewną piękną historię miłosną. Główni bohaterowie piosenki to para, którą poznajemy, gdy zakochani są jeszcze młodzi, ale i też mamy okazję zobaczyć ich razem w podeszłym wieku - zdradza szczegóły Yaroo. - Tytułu utworu na razie nie chcę zdradzać, niech to będzie słodka tajemnica.

Piosenka jest w tonacji durowej, wesoła i rytmiczna. Teledysk kręcony był na terenie gminy Wojsławice 2 czerwca. W role młodych wcielili się Ewa Wójtowicz i Patryk Wojdyk z Chełma, tych nieco starszych zakochanych zagrali Stanisław i Anna Turowscy z Wojsławic. Wartością dodaną, jak podkreśla gwiazda disco polo, są piękne wojsławickie pejzaże, odkryte przez Yaroo po latach na nowo.

- Zdjęcia kręciliśmy w samych Wojsławicach, ale też w Starym Majdanie i skansenie w Rozięcinie. Nawet nie spodziewałem się, że te tereny są tak malownicze. To będzie dla gminy świetna promocja - mówi Jarosław Lackowski. - Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością wójta Henryka Gołębiowskiego, który służył nam pomocą w nagraniu teledysku, udostępniając sprzęt i pomieszczenia domu kultury. Dziękujemy za zaangażowanie także dyrektor domu kultury.

W utworze, oprócz Yaroo, który gra na gitarze i śpiewa, usłyszymy kilku chełmskich muzyków. Na trąbce gra Piotr Sławiński, w puzon dmucha Bogdan Depta, w perkusję wali Przemek Boniecki. "Nieproszonymi gośćmi" podczas kręcenia teledysku były ponoć okoliczne żaby - mieszkanki zalewu, które z racji okresu godowego potrafiły tak głośno rechotać, że zagłuszały nawet muzyków. Jak zapewnia jednak nasza gwiazda disco polo, w piosence ostatecznie ich śpiewu nie usłyszymy.

- Realizacją wideoklipu zajmuje się firma Rokoszy Film, dobrze znana na polskim rynku disco polo. Na sam montaż trzeba będzie poczekać około dwóch tygodni, potem jakiś czas do premiery. Myślę, że materiał zobaczymy po raz pierwszy na początku wakacji. Mam nadzieję, że stanie się przebojem tego lata - dodaje Yaroo.

Teraz czytane: Chełmski batalion otrzymał patrona - kto nim jest?

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe