Zbierają pieniądze na oznakowanie trasy

  • 10.06.2021, 06:03 (aktualizacja 10.06.2021, 08:15)
  • AN
Zbierają pieniądze na oznakowanie trasy
Chełmski Klub Cyklistów PTTK uruchomił publiczną zbiórkę pieniędzy na oznakowanie trasy rowerowej w Lesie Borek. Aby zrealizować to zadanie, rowerzyści potrzebują 2 tys. zł. Chcesz im pomóc? Wpłać datek na zrzutka.pl.

Trasa została wytyczona przez cyklistów zrzeszonych w PTTK. Ma niecałe 6 km i wiedzie urokliwymi leśnymi ścieżkami. Aktywiści chcą w ten sposób zachęcić do spędzania wolnego czasu na rowerze oraz promować turystykę rowerową i zdrowy tryb życia.

- W związku z tym potrzebne są nam fundusze na oznakowanie trasy, przygotowanie mapy i opisu trasy przed wjazdem, tablice informacyjne oraz drogowskazy. W przyszłości chcielibyśmy także stworzyć ulotki oraz foldery i promować trasę na portalach rowerowych - argumentują decyzję o zbiórce cykliści. 

Zbiórka, która założona została na portalu zrzutka.pl, opiewa na kwotę 2 tys. zł. Zebrane środki będą przeznaczone na zakup farb, szablonów i materiałów potrzebnych do ustawienia tablic i znaków. Prace znakarskie zostaną przeprowadzone przez członków klubu nieodpłatnie.

- Do współpracy zachęcamy także mieszkańców. Zapraszamy sponsorów, firmy i inne instytucje, które chciałyby wspomóc nasze zadanie - apelują.

Cykliści zapraszają chełmian do jazdy na rowerze i przejechania trasy. Rozpiska wraz z mapką znajduje się pod linkiem dostępnym na stronie zrzutki:

Czytaj również: Skazany za śmierć dziecka

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe