Cwaniacy omijają skrzyżowanie przez chodnik

  • 09.06.2021, 09:49 (aktualizacja 09.06.2021, 09:53)
  • (apm)
Cwaniacy omijają skrzyżowanie przez chodnik
Do naszej redakcji dotarły niepokojące sygnały, iż niektórzy kierowcy, żeby ominąć zakorkowane skrzyżowanie ul. Szpitalnej z Rejowiecką, wjeżdżają z ul. Judyma w „ślepą” dojazdówkę i przejeżdżają na ulicę przez chodnik. – To bezmyślne i niebezpieczne – mówi wzburzony Czytelnik.

- W pobliżu mieszczą się ośrodki zdrowia. Chodzi tędy sporo osób, również niepełnosprawnych. Tymczasem nieodpowiedzialni kierowcy, najczęściej młodzi, rozpędzają się i jadą po nowym chodniku, by omijając skrzyżowanie, wjechać w ul. Szpitalną. Tylko patrzeć, jak dojdzie do tragedii – nie ukrywa oburzenia jeden z naszych Czytelników.

O sprawie poinformowaliśmy policję, by mundurowi mieli oko na ten rejon. W piątek, gdy przyjechaliśmy na miejsce, okazało się, że sytuacja doraźnie została opanowana. Po wylaniu asfaltu koniec ulicy został zablokowany paletami w taki sposób, że żaden samochód tędy już nie przejedzie. To jednak rozwiązanie tymczasowe.

- Może warto się zastanowić, czy nie powinny zostać tam zamontowane jakieś blokady? – podpowiadają zainteresowani mieszkańcy ul. Rejowieckiej.

Teraz czytane: Chciał zaimponować dziewczynie - poraził się prądem na słupie

 

(apm)

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe