Janusz Radek zaśpiewa w Krasnymstawie i Wojsławicach. Od kiedy wejściówki?

  • 03.06.2021, 09:30
  • AN
janusz radek
12 czerwca w Krasnostawskim Domu Kultury oraz w Domu Kultury w Wojsławicach wystąpi Janusz Radek. Będzie to pierwszy koncertowy weekend po zniesieniu obostrzeń.

Koncert w Krasnymstawie rozpocznie się o godz. 17 w sali widowiskowej. Odbiór wejściówek od 2 czerwca w kasie KDK, ul. Okrzei 10. Informacje pod nr tel. 82 576 22 18. W Wojsławicach wokalista zaśpiewa w Domu Kultury o godz. 20. Odbiór wejściówek do 10 czerwca w DK przy ul. Uchańskiej 9. Informacje pod nr tel. 82 566 91 53.

Janusz Radek to znany polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Karierę rozpoczynał od śpiewania poetyckiego – komponował piosenki do tekstów Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa i E.E Cummingsa. W latach 1994–1995 współtworzył krakowski kabaret Zielone Szkiełko. W latach 90. śpiewał w zespołach – punkrockowym Gównoprawda i rockowych: Moonwalker, Obcy, Jutro oraz Zanderhaus.

Nagrał piosenki (w tym tytułową) do polskiej wersji pierwszej serii anime Pokémon i piosenkę do dobranocki "O rety! Psoty Dudusia Wesołka". Zagrał rolę Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w fabularyzowanym dokumencie "Do potomnego" w reż. Antoniego Krauzego. Był jednym z solistów Tryptyku Świętokrzyskiego (oratoria Świętokrzyska Golgota, Tu es Petrus i Psałterz Wrześniowy) Zbigniewa Książka i Piotra Rubika.

Koncerty odbędą się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym. Liczba miejsc jest ograniczona. O dostępności decyduje kolejność zgłoszeń.

e-wydanie super tygodnia

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe