Mistrzostwa Polski w Boogie Woogie

  • 30.05.2021, 08:30 (aktualizacja 30.05.2021, 10:10)
  • AN
Mistrzostwa Polski w Boogie Woogie
Młodzieżowy Dom Kultury jest organizatorem Mistrzostw Polski Boogie Woogie, które odbędą się w Chełmskim Domu Kultury 5 czerwca. Gala finałowa planowana jest z udziałem publiczności.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy nabyć w MDK-u cegiełkę w wysokości 15 zł. Eliminacje odbędą się bez udziału publiczności, ale zmagania podczas gali finałowej będą otwarte. Będzie mogło je oglądać 250 widzów. Tancerze rywalizować będą w trzech kategoriach: dzieci do 13 lat, juniorów do lat 17 i seniorów od 17 lat.

- W mistrzostwach wezmą udział pary z klubów w Warszawie, Giedlarowej i Chełmie - mówi Ewa Harańczyk, prowadząca chełmskich tancerzy w MDK-u. - Wszyscy jesteśmy spragnieni występów i rywalizacji. W ubiegłym roku, ze względu na pandemię, mistrzostwa w ogóle się nie odbyły. W tym roku, dzięki wsparciu dyrektor MDK Joanny Wilkołaskiej możemy je wreszcie zorganizować.

W gali finałowej zobaczymy po siedem najlepszych par z każdej kategorii wiekowej. W koncercie wezmą też udział chełmskie formacje taneczne.

- Mistrzostwa odbywają się w Chełmie od lat. Pary, które znajdą się na podium, będą mogły reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata - dodaje Harańczyk. - Wszyscy nie możemy doczekać się konkursu. Dołożymy wszelkich starań, aby przebiegał bezpiecznie w niezapomnianej atmosferze.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe