Wieczór Chwały w amfiteatrze

  • 28.05.2021, 09:45 (aktualizacja 28.05.2021, 11:51)
  • AN
Wieczór Chwały w amfiteatrze
Chełmski Dom Kultury w Święto Bożego Ciała zaprasza na wspólne uwielbienie i wsłuchanie się w Słowo Boże. Wieczór Chwały odbędzie się 3 czerwca w Kumowej Dolinie.

Hasłem tegorocznego Wieczoru Chwały jest cytat z ewangelii św. Łukasza "Napełnieni mocą." Widowisko rozpocznie się o godz. 19.

Muzyczną oprawę wydarzenia zapewni doskonale znany chełmskiej publiczności zespół Good God, który powstał w 2011 roku w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie. Zespół zaczął się szybko rozwijać, tworząc własne numery, grając koncerty w szkołach i parafiach, a potem na scenach podczas różnych festiwali i spotkań młodych. Autorskie utwory zaczęły zdobywać coraz większą popularność, plasując się na wysokich miejscach chrześcijańskich list przebojów. W zespole występuje m.in. ks. Paweł Gołofit z chełmskiej bazyliki.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami epidemiologicznymi: dezynfekcja, obowiązek zakrywania ust i nosa i dystans społeczny.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe