Odchodzą kolejni urzędnicy

  • 24.05.2021, 10:37
  • AN
Odchodzą kolejni urzędnicy
W ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że z urzędu miasta odeszli wicedyrektor departamentu komunalnego i jeden z pracowników gabinetu prezydenta. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że z pracy zrezygnował pracownik departamentu promocji i kultury. Co ciekawe, na tym na pewno nie koniec zmian kadrowych w ratuszu.

Władze miasta wciąż mają problemy kadrowe w magistracie. Konkursy na stanowiska nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem, na wiele z nich oferty w ogóle nie wpływają. Często zdarza się też, że kandydaci nie spełniają oczekiwań komisji. Na dodatek co jakiś czas dowiadujemy się o odejściu kolejnych urzędników, nawet tych zatrudnianych już w ratuszu przez nowego prezydenta. Tylko w kwietniu urząd ogłosił aż sześć konkursów na stanowiska w różnych wydziałach.

W ubiegłym tygodniu z pracą w ratuszu pożegnały się dwie osoby: wicedyrektor Adrian Gański i Dominik Gil, w tym kolejna - Marcin Stopa. Dwie pierwsze pracowały w urzędzie niespełna dwa lata. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, wkrótce na emeryturę wybiera się jedyna obecnie pracownica biura rady Grażyna Czwalińska. W okresie wakacyjnym podobno z pracą w ratuszu chce się pożegnać sekretarz miasta Anna Misiura. Odchodzi na zasłużoną emeryturę. Czy prezydentowi uda się zastąpić zwłaszcza tych najbardziej doświadczonych w pracy w samorządzie? Czas pokaże...

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Urzędas
Urzędas 24.05.2021, 17:56
Jeżeli nadal będą zarabiali najniższą krajową plus jakieś pseudo dodatki na umowach śmieciowych to co się dziwić. Popytajcie w pozostałych instytucjach podległych UM jakie pracownicy mają umowy.

Pozostałe