Śmierć przy bloku na Połanieckiej

  • 10.05.2021, 12:46 (aktualizacja 14.05.2021, 08:50)
  • (apm)
Śmierć przy bloku na Połanieckiej
O świcie przed blokiem na ul. Połanieckiej ktoś zauważył leżącego na trawie mężczyznę. Nie reagował na wezwania i wyglądało na to, że nie żyje. Skoczył z okna? Jak się jednak okazało, zmarł w drodze, prawdopodobnie z przyczyn naturalnych.

W ubiegły czwartek o godz. 5 nad ranem przy bloku na ul. Połanieckiej, w okolicach banku, pojawiła się policja. Przyjechało pogotowie. Teren, gdzie znaleziono leżącego na ziemi mężczyznę, został odgrodzony i osłonięty przed wzrokiem ciekawskich. Niektórzy byli przekonani, że na ziemi leżał samobójca, który wyskoczył z okna. Niektórzy wysnuli nawet teorię, że to przez wietrzną pogodę, która nasila depresje. Nie była to jednak prawda. Szybko ustalono, że sprawa jest dosyć oczywista. Śmierć nie nastąpiła z powodu upadku z wysokości. Człowiek ten przechodził obok bloku i upadł na trawnik, po czym zmarł.

- Nie mamy żadnych podejrzeń dotyczących udziału w tym zdarzeniu osób trzecich. Ciało zostało zabezpieczone do oględzin. Pobrano krew do badania na zawartość alkoholu - mówi Lech Wieczerza, szef chełmskiej prokuratury.

Dla śledczych sprawa wydaje się dosyć oczywista. Prawdopodobnie mężczyzna nadużywał alkoholu. Świadczyć mogą o tym znalezione przy nim butelki. Nie wiadomo, dokąd zmierzał przed śmiercią. Jak szybko ustalono, był to 72-letni mieszkaniec Chełma. 

(apm)

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe