Koronkowe przystanki stanęły przy rynku

  • 29.04.2021, 12:32
  • szer
Koronkowe przystanki stanęły przy rynku
W centrum miejscowości stanęły dwa nowe przystanki. Koszt jednego to około 10 tysięcy złotych. Jak zapowiadają władze samorządowe, to dopiero początek działań zmierzających do zmiany wizerunku rejowieckiego rynku.

Nowe przystanki budzą wiele emocji. Jedni są nimi zachwyceni, innym się nie podobają.

- Gratulacje dla projektantów i inwestora. Fajny projekt wpisujący się w architekturę małego miasteczka. Szkoda, że nie myślano podobnymi kategoriami, budując fontannę na rynku. - Przystanki zupełnie staromodne, brak wizji współczesności. Wykonanie w ogóle niepraktyczne. Jestem przekonany, że te szyby w krótkim czasie będą popękane lub pobite i zostanie sam szkielet – to tylko dwie z wielu opinii.

- Nie tylko rynek, ale i odchodzące od niego ulice będziemy upiększać i porządkować – mówi Tadeusz Górski, burmistrz miasta. – Pojawią się kwietniki i klomby, chcemy zamontować nowe oświetlenie w rynku.

Nowe wiaty przystankowe, niekoniecznie takie jak w samym Rejowcu, mają pojawić się też w innych miejscowościach gminy.

– Będziemy je sukcesywnie wymieniać – dodaje burmistrz.

szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marta
Marta 11.05.2021, 10:45
Napiszcie dokładnie, w jakiej miejscowości.

Pozostałe