W siostrach siła

  • 23.04.2021, 11:09
  • GD
W siostrach siła
Taką puentą zakończył się materiał telewizyjny stacji TVN o trzech parach bliźniaczek grających w kobiecej drużynie juniorek KKS Kinga Krasnystaw. Przyczynkiem do tego z pewnością był reportaż Super Tygodnia, w którym jako pierwsi opisaliśmy ten ewenement na skalę województwa i kraju.

Reportaż o Łucji i Magdalenie Brodzkich, Michalinie Martynie Mazurkiewicz oraz Karolinie i Dominice Stęplowskich został wyemitowany 12 kwietnia na antenie programu „Dzień Dobry TVN”. W trzyminutowym materiale Agnieszki Reczek-Bogackiej oraz w późniejszej rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem siostry-bliźniaczki opowiadały m.in. o swoich zainteresowaniach futbolem i kulisach gry w jednej drużynie.

Krasnostawskie piłkarki mówiły również o podobieństwach i różnicach własnych charakterów oraz o więzi, która czasami pomaga porozumiewać się na boisku bez słów. Dziewczyny wyjawiły, że potrafią czasami do późnych godzin omawiać nieudane zagrania lub to, co mogłyby poprawić w grze i kolejnych spotkaniach.

W materiale wypowiadali się Arkadiusz Brodzki i Karol Stęplowski, którzy wspierają córki w dowożeniu na treningi i podczas meczów. Trener drużyny juniorek Sebastian Kowiński zdradził, że swoje podopieczne rozpoznawał po kolorze butów. Z kolei prezes klubu Krzysztof Sobieszczuk stwierdził, że nie ma drugiego takiego klubu, w którym występują trzy pary bliźniaczek.

- Po artykule w Super Tygodniu naszymi zawodniczkami zainteresował się TVN. Wynikło to z niezwykłej sytuacji, że w jednej drużynie naszego klubu są trzy pary bliźniaczek. Stację telewizyjną zaintrygowało, że prawdopodobnie to jedyny taki przypadek w kraju. Przyjazd ekipy splótł się z obchodami 20-lecia klubu, które świętowaliśmy 20 marca. Przed nami kolejne wydarzenia z tej okazji - mówi prezes.

GD

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe