Z CEMEXem podglądajmy pustułki

  • 16.04.2021, 11:24 (aktualizacja 16.04.2021, 11:27)
  • oprac. (apm)
Z CEMEXem podglądajmy pustułki
Mało kto wie, że CEMEX Polska prowadzi na żywo transmisję z gniazda pustułek umieszczonego na kominie chełmskiej cementowni. Na dodatek, by ułatwić miłośnikom ptaków obserwację rozwoju pustułek, prowadzi specjalny dziennik sezonu lęgowego. Odnotowywane są w nim wszystkie istotne wydarzenia z życia ptaków, które udało się zaobserwować.

Zespół Ochrony Środowiska Cemex Polska zainstalował dwa gniazda, które można „podglądać” z trzech kamer. Projekt lęgu pustułki jest realizowany w Chełmie od kilku lat. W Wielkanoc pojawiło się pierwsze w tym roku jajo, 7 kwietnia były już dwa! Miłośników ptaków i innych ciekawskich zapraszamy na stronę www.cemex.pl/ochrona-pustulek.

Oglądanie na żywo:

oprac. (apm)

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe