W trosce o laureatów i nominowanych

  • 12.04.2021, 10:47
  • red
W trosce o laureatów i nominowanych
Mieliśmy się spotkać 17 kwietnia z osobami, które w 2020 roku, pierwszym roku pandemii niosły pomoc chorym i potrzebującym, by je uhonorować za dobroć i poświęcenie. Niestety, szalejąca pandemia znów pokrzyżowała nasze plany. W trosce o zdrowie i życie naszych nominowanych, laureatów oraz gości i współorganizatorów przesuwamy na maj termin Gali Dobroczyńca Roku 2020.

Wszystko mamy dopięte na ostatni guzik. Na rozdanie czekają w naszej redakcji piękne statuetki, nominacje, nagrody dla zwycięzców naszego konkursu Dobroczyńca Roku 2020, ale kolejny raz zmuszeni jesteśmy przełożyć nasze spotkanie na bezpieczniejszy czas. Obawiamy się po prostu o zdrowie i życie uczestników naszego konkursu i osób współpracujących z nami przy organizacji gali. Nie chcemy, żeby ktoś ucierpiał.

Rząd przedłużył obostrzenia do 18 kwietnia, a nie wiadomo, czy na tym się skończy, gdyż z dnia na dzień przybywa chorych i zmarłych z powodu ostrego przebiegu zakażania Covid-19. Choroba dotknęła wielu naszych znajomych, niektórzy walczą o życie. To najgorsze dotknęło także nas. Jesteśmy pogrążeni w żałobie, ponieważ na Covid-19  zmarł tuż po Wielkanocy pracownik naszego wydawnictwa, wspaniały kolega, fotoreporter Adam Trochimiuk. Z wielkim smutkiem w sercach pożegnaliśmy go w miniony piątek. 

Mamy nadzieję, że w końcu ta nawałnica zwolni, że powoli zaczniemy wracać do normalności, że wszyscy będziemy bezpieczni. Marzymy o tym, byśmy wreszcie i bez żadnych obaw podali sobie dłonie i serdecznie się uściskali. Liczymy, że będzie to możliwe już w maju. Wtedy oczywiście poinformujemy o terminie gali na naszych łamach i skontaktujemy się telefonicznie z zainteresowanymi osobami.

A tymczasem proszę Was kochani: nie lekceważcie niebezpieczeństwa, dbajcie o siebie i troszczcie się o swoich bliskich.

red

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe