Pyda znów na szklanym ekranie?

  • 30.03.2021, 09:15 (aktualizacja 30.03.2021, 09:24)
  • DBEZ
Pyda znów na szklanym ekranie?
Zbigniew Pyda z gm. Siedliszcze, były uczestnik programu "Rolnik szuka żony", znowu wystąpił w telewizji. Jego zdjęcie zamieszczone w Internecie ze Zdzisławem Wasiakiem z "Sanatorium miłości" zelektryzowało opinię publiczną.

Zbigniew Pyda występował w 2017 roku w programie telewizyjnym "Rolnik szuka żony". Pisano wówczas o nim "koneser kobiecych wdzięków" oraz "niepoprawny flirciarz". Pochodzi z powiatu chełmskiego i pracuje w chełmskim starostwie. Tuż po emisji programu stał się lokalnym celebrytą. Potem trochę o nim opinia publiczna zapomniała. Niedawno zamieścił na swoim profilu Facebook zdjęcie ze Zdzisławem Wasiakiem, zdobywcą tytułu Król Turnusu 3. edycji "Sanatorium miłości" TVP. Pyda poinformował swoich internetowych znajomych, że jest w Warszawie i czeka na nagranie.

- Czy nasz Zbigniew wystąpi w "Sanatorium miłości"? - zaczęły się dopytywać jego koleżanki.

Nic z tych rzeczy. Serce pana Zbigniewa może już być zajęte. Co prawda jego związek nie został sformalizowany, a on sam niewiele o tym mówi, ale chyba do "Sanatorium miłości" już by się nie zgłosił...

- To taka trochę przyjaźń. Poznajemy się - mówi pan Zbigniew o swojej znajomej.

Co w takim razie robił w telewizji? Odpowiedź jest prozaiczna. Jako celebryta, co jakiś czas, zapraszany jest do telewizji śniadaniowej. Tym razem nie odmówił i przyjechał na nagranie do programu Pytanie na śniadanie. Głównym tematem było froterowanie i pastowanie podłóg. Panowie Zbigniew i Zdzisław wystąpili w pojedynku i czyścili w studiu telewizyjnym podłogę. Ogłoszono remis. Obaj świetnie sobie poradzili i mogą pomagać swoim paniom w przedświątecznych porządkach.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe