Siostry zmarły jedna po drugiej

  • 23.03.2021, 18:34
  • GD
Siostry zmarły jedna po drugiej
Nic nie wskazuje na to, że dwie siostry z Krzywego zabił cichy zabójca. Z sekcji zwłok wynika, że jedna z nich zmarła z przyczyn chorobowych, a druga najprawdopodobniej po niej z wychłodzenia i braku opieki.

Krasnostawska prokuratura zakończyła śledztwo w tej sprawie umorzeniem, bo uznała, że nikt nie przyczynił się do śmierci kobiet. Sekcja wykazała, że 76-latka miała zmiany chorobowe o charakterze kardiologicznym. Śledczy nie wykluczają, że mogło to być przyczyną zatrzymania krążenia. Być może z tego powodu osunęła się i zmarła na podłodze.

Druga seniorka miała 87 lat. Leżała na łóżku pod kołdrą. Z naszych ustaleń wynikało, że była schorowana i wymagała opieki. Zajmowała się nią młodsza siostra. Wstępnie przyjęto, że przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu. Stan rozkładu jej ciała wskazywał, że najprawdopodobniej zmarła przed siostrą.

Biegli i śledczy nie są w stanie jednoznacznie ustalić, ile mogło upłynąć czasu między tymi zgonami. Wiadomo jedynie, że przed odnalezieniem zwłok, czyli 22 stycznia br., nie było kontaktu z kobietami od co najmniej tygodnia. Śledczy wykluczyli wersję zatrucia tlenkiem węgla, mimo że w pokoju znajdował się piec kaflowy w złym stanie technicznym.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe