Bo miejscowi wiedzą najlepiej

  • 15.03.2021, 09:25
  • DBEZ
Bo miejscowi wiedzą najlepiej
Starosta chełmski Piotr Deniszczuk konsultuje z mieszkańcami powiatu projekty przebudowy dróg. - Chcemy zapoznać się z uwagami, zanim będzie za późno i firmy rozpoczną prace budowlane - zapewnia Deniszczuk.

Spotkanie w świetlicy w Chutczem dotyczyło ustaleń koncepcji projektowej dotyczącej przebudowy drogi powiatowej na odcinku Sawin- Chutcze - Karczunek. Uczestniczył w nim nie tylko Piotr Deniszczuk, ale również przewodniczący Rady Powiatu w Chełmie Jarosław Walczuk. Obecni byli też radni powiatowi Agnieszka Dąbrowska i Stefan Sakowski.

Na zebraniu w Bezku omówiono plan przebudowy drogi powiatowej na odcinku Busówno-Kolonia - Święcica- Bezek. Tu staroście towarzyszyli wicestarosta Jerzy Kwiatkowski i lekarka, była radna powiatowa Lucyna Sado. Obradowano na świeżym powietrzu na terenie osiedla. Ta sama droga była tematem spotkania w szkole w Święcicy. Nie zabrakło tam wójt Bożeny Deniszczuk, jej zastępczyni Joanny Stepaniuk oraz radnych gminnych.

W związku z planami budowy dróg na terenie gmin Kamień i Dorohusk, zorganizowano również zebrania w Czerniejowie i Michałówce.

- Mieszkańcy wiedzą najlepiej, gdzie trzeba podnieść poziom drogi, gdzie zbudować przepust, pogłębić rów, jak szeroki ma być wjazd. Ustalaliśmy też z nimi lokalizację przystanków autobusowych. Wszystko to po to, żeby wykluczyć ewentualne protesty w trakcie budowy - mówi Deniszczuk.

DBEZ

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe