Chwalą leśniczego

  • 02.03.2021, 09:31
  • AN
Chwalą leśniczego
Borek to las bardzo często odwiedzany przez spacerowiczów i biegaczy. Nadleśnictwo, ku zdumieniu mieszkańców, także w okresie zimowym zadbało o swoich gości. - W mieście był problem z usunięciem śniegu z ulic, a tymczasem leśniczy odśnieżył leśne aleje. Brawo! - chwali zaangażowanie nasz czytelnik.

W lutym zima nas nie oszczędzała. Po intensywnych opadach śniegu przez media społecznościowe przetoczyła się fala niezadowolenia z powodu nieodśnieżonych dróg i chodników. Tymczasem główne trakty spacerowe w chełmskim lesie Borek są... czyste! Jak tłumaczy nasz rozmówca, nie spodziewał się, że skoro w okolicy jest problem z odśnieżaniem, to ktoś zainteresuje się tym, aby aleje przygotować na wizytę miłośników zielonych płuc miasta.

- Widać Nadleśnictwo Chełm postanowiło zadbać o wygodę licznych spacerowiczów i biegaczy. Drogi zostały odśnieżone w sposób wzorcowy, pozostała tylko cienka warstwa śniegu, dzięki czemu, przynajmniej jeszcze teraz, nie trzeba iść po błocie - cieszy się jeden ze spacerowiczów. - A ten, kto lubi brodzenie w śniegu, znajdzie go w bocznych dróżkach. Drogowcy i administratorzy domów patrzcie i uczcie się!

AN

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe