Krasnostawski kefir hitem handlu

  • 22.01.2021, 12:35 (aktualizacja 23.01.2021, 16:18)
  • GD
Krasnostawski kefir hitem handlu
Do grona licznych nagród i certyfikatów, jakimi uhonorowano produkowany przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie kefir w kubeczku, dołączyło kolejne wyróżnienie: Hit Handlu 2020. Tym samym produkt ten ugruntował swoją niekwestionowaną pozycję lidera wśród polskich kefirów.

- Dla nas jest to wyróżnienie szczególne, bo przyznawane przez naszych biznesowych partnerów, czyli detalistów i hurtowników. Dlatego też zwracamy się do nich z podziękowaniami i jednocześnie gratulacjami. „Hit Handlu 2020” dla kefiru 400 g to efekt także ich pracy. Jesteśmy wdzięczni, że tak chętnie zaopatrują swoje sklepy naszymi produktami - mówi Mirosław Fidecki, wiceprezes OSM Krasnystaw.

Kefir w kubeczku nie jest jedynym produktem OSM Krasnystaw, który można uznać za najlepszy w kraju. W ubiegłorocznej edycji „Złotego Paragonu” również zwyciężył kefir w butelce, który po raz kolejny otrzymał też nagrodę „Najlepsze w Polsce”.

Kolejny certyfikat „Hit Handlu” to świadectwo zasad i wartości, którym od ponad 100 lat (w tym roku minęło już 108) hołduje OSM Krasnystaw. Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny.

Z ponad wiekowego doświadczenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie wynika, że taka właśnie jest recepta na produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem Polaków. Ponadto marka Krasnystaw króluje w rankingach najcenniejszych polskich marek.

- Nasze produkty plasują się na wysokich pozycjach w kolejnych konkursach i plebiscytach, dzięki czemu należymy do liderów branży. Cieszy fakt, że tak duża rzesza konsumentów nam zaufała, wybierając nasze produkty. Jest to też dowodem wysokiej świadomości konsumentów, że wybór produktów polskich, często regionalnych, jest bezpośrednim wsparciem rodzimego biznesu – i za to serdecznie dziękujemy - dodaje Krzysztof Bortacki, kierownik działu handlu i marketingu OSM Krasnystaw.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe