Uwaga, dziecko ma bombę!

  • 12.01.2021, 11:04 (aktualizacja 12.01.2021, 11:17)
  • GD
Uwaga, dziecko ma bombę!
Autorzy fałszywych alarmów bombowych znów dali o sobie znać. Tym razem pracownicy Przedszkola nr 8 odebrali maila, że jedno z dzieci ma na sobie kamizelkę z ładunkiem wybuchowym.

Informacja pojawiła się na służbowej poczcie 7 stycznia. W przedszkolu przebywało wówczas 39 dzieci i 15 pracowników, ale dyrektor placówki i krasnostawscy policjanci nie zarządzili ewakuacji.

- To drugi fałszywy alarm, jaki otrzymaliśmy w tym roku szkolnym. W październiku również nie przeprowadzaliśmy ewakuacji, bo w miejskich szkołach i przedszkolach było wiele podobnych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych. Zareagowaliśmy jednak zgodnie z procedurami. Na wszelki wypadek sprawdziliśmy wszystkie kurtki i plecaki, a policjanci teren wokół budynku - mówi Małgorzata Nowicka, dyrektor przedszkola „Teatralna Ósemka”.

Dodaje, że rodzice przedszkolaków mają dostęp jedynie do szatni. Żadna osoba postronna nie ma prawa wejść do innych pomieszczeń budynku.

GD

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe