Nielegalne automaty w opuszczonej stacji paliw

  • 12.01.2021, 10:55
  • (apm)
Nielegalne automaty w opuszczonej stacji paliw
Trzy działające bez zezwolenia automaty do gier hazardowych namierzyli w ubiegłym tygodniu chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego. Urządzenia znajdowały się w pomieszczeniach nieczynnej stacji paliw.

Chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej we wtorek (5 stycznia) przeszukali pomieszczenia po byłej stacji paliw znajdującej się na terenie powiatu chełmskiego. Znaleźli tam i zabezpieczyli trzy nielegalne automaty. Funkcjonariusze wyjaśniają teraz, kto odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

- Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności – mówi komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

(apm)

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe