Przed policjantami ukrył się w sklepowym regale

  • 11.01.2021, 10:31
  • (apm)
Przed policjantami ukrył się w sklepowym regale
Na genialny pomysł wpadł 29-latek poszukiwany listem gończym przez chełmskich policjantów. Wcisnął się na półkę sklepowego regału, by przechytrzyć mundurowych. Tym razem się jednak nie udało. I choć od roku skutecznie ukrywał się przed organami ścigania, w czwartek wpadł jak śliwka w kompot.

29-letni chełmianin poszukiwany był listem gończym w celu odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu.

- Chełmscy kryminalni ustalili, że mężczyzna może ukrywać w budynku po byłej stacji paliw na terenie powiatu chełmskiego – informuje komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie. – W czwartek pojechali sprawdzić tę informację. Mundurowi, przeszukując kolejne pomieszczenia, odnaleźli poszukiwanego, który schował się przed funkcjonariuszami na półce regału sklepowego zasłoniętej innymi meblami.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego. Musi odsiedzieć zasądzoną karę pozbawienia wolności.

(apm)

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe