Głosujemy na Chełm!

  • 04.01.2021, 11:24
  • AN
Głosujemy na Chełm! Facebook Miasto Chełm
Nasze miasto bierze udział w ogólnopolskim plebiscycie Świeć się z Energą. Aby wygrać konkurs, musi nazbierać jak najwięcej głosów w sieci. A więc chełmianie: do dzieła!

Czy Chełm otrzyma nagrodę na najlepszą świąteczną iluminację i zostanie świetlną stolicą Polski? To zależy już tylko od nas. Głosy na nasze miasto można oddawać codziennie do 7 stycznia. Za zwycięstwo w etapie wojewódzkim miasto otrzyma 10 tysięcy złotych z przeznaczeniem na pomoc potrzebującym. O nagrody na tym szczeblu rywalizujemy m.in. z Lublinem, Zamościem, Białą Podlaską, Kazimierzem Dolnym czy Świdnikiem. W ramach plebiscytu można również dodawać swoje zdjęcia. Termin zgłaszania prac w tym konkursie upływa 25 stycznia. W tym okresie można głosować na swoich faworytów. Zwycięzcy zostaną wyłonieni decyzją jury oraz w wyniku głosowania internautów.

Chełm w tym roku po raz pierwszy rozświetlają po zmierzchu iluminacje 3D, takie jak: niedźwiedź nawiązujący do herbu, duszek umieszczony przy wejściu do zabytkowej kopalni kredy, ramka z misiem do robienia pamiątkowych fotografii czy stajenka betlejemska.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe