Zwęglone zwłoki w pogorzelisku

  • 07.12.2020, 10:43
  • GD
Zwęglone zwłoki w pogorzelisku
Mówili o nim złota rączka. Mieszkaniec Woli Idzikowskiej często przesiadywał w garażu i naprawiał ludziom różne rzeczy. W ubiegłą środę wybuchł tam pożar, a strażacy znaleźli częściowo zwęglone zwłoki. Tożsamość denata ma potwierdzić sekcja zwłok.

Tragedia wydarzyła się 2 grudnia. Przed godz. 3 sąsiedzi zauważyli, że na jednej z posesji unoszą się kłęby dymu. Niektórzy sądzili, że ktoś rozpalił ognisko w środku nocy. Szybko okazało się jednak, że płonął murowany budynek gospodarczy.

W trakcie akcji gaśniczej strażacy dowiedzieli się, że w środku może przebywać człowiek, który nie wrócił do domu na noc. Po stłumieniu ognia znaleźli na podłodze przy piecyku częściowo zwęglone zwłoki. Nie dało się rozpoznać płci i wieku ofiary.  

- Najprawdopodobniej w pożarze zginął 54-letni mieszkaniec gminy Fajsławice. Prokurator wydał decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje młodsza aspirant Jolanta Babicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Krasnostawscy strażacy informują, że przypuszczalną przyczyną pożaru była nieszczelność układu kominowego. Straty wstępnie oszacowano na 100 tys. zł.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe