Niszczą to, co zrobili inni

  • 03.12.2020, 11:24
  • szer
Niszczą to, co zrobili inni
Wzdłuż przebudowywanej Drogi Krajowej nr 12 w granicach administracyjnych miasta staną ekrany akustyczne. Już wiercone są otwory, w których znajdzie się fundament niezbędny do ich osadzenia. W ubiegłym tygodniu prace prowadzone były na odcinku od ulicy Judyma do szpitalnej. - Problem w tym, że ekipa wykonująca te prace niszczy przewody pod przyszłe oświetlenie ulicy – poinformował nas Czytelnik.

- Jestem mieszkańcem tej ulicy. Interesuje mnie, jak przebiegają. Ostatnio zauważyłem, że przy wierceniu otworów pod fundamenty ekranów dźwiękochłonnych wiele kabli zostało uszkodzonych – powiedział. – Tak nie może być, że jedni robią, a drudzy niszczą, szanujmy pracę innych.

Na dowód tego, że mówi prawdę, mężczyzna przysłał nam zdjęcia, na których widać, uszkodzone kable.

Co na to urząd miasta?

- Przekazaliśmy informacje wykonawcy przebudowy, który już zajmuje się sprawą – poinformował nas Dominik Gil z gabinetu prezydenta Chełma. - Ma zweryfikować, co to za przewody i czy nie kolidują z projektem. Jeśli rzeczywiście są to przewody zasilające budowane oświetlenie, zostaną naprawione. W zakresie prac zleconych wykonawcy jest przecież także wykonanie nowego, działającego oświetlenia ulicy Rejowieckiej.

Gil dodaje, że teren przebudowy DK12 zawiera liczne sieci podziemne, których przebieg na planach nie zawsze zgadza się ze stanem faktycznym. Dotyczy to szczególnie ul. Rejowieckiej.

szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe