Umów wizytę w urzędzie skarbowym

  • 28.11.2020, 07:49
  • (apm)
Umów wizytę w urzędzie skarbowym fot. wizyta.podatki.gov.pl
Od 16 listopada w całym kraju została uruchomiona usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym". Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu jej terminu. Zwiększy to bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw.

Wizytę można umówić na 3 sposoby: elektronicznie  – należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie wizyta.podatki.gov.pltelefonicznie – dzwoniąc do urzędu skarbowego pod numer dostępny na stronie internetowej i osobiście – przychodząc do punktu umawiania wizyt w urzędzie.

Jak umówić wizytę w urzędzie skarbowym korzystając ze strony wizyta.podatki.gov.pl?

Wybierz właściwy urząd i sprawę, którą chcesz załatwić, następnie datę i godzinę wizyty, podaj swoje dane. Potwierdzenie terminu wizyty otrzymasz na podany adres e-mail, a w umówionym terminie przyjdź do urzędu.

Ponadto Urząd Skarbowy w Chełmie zachęca do elektronicznych form kontaktu poprzez: podatki.gov.pl, biznes.gov.pl, e-Puap.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe