WDK zaprasza na ostatki

  • 25.11.2020, 09:30
  • TWA
WDK zaprasza na ostatki Fot. facebook.com/WDK.Fanpage
Włodawski Dom Kultury zaprasza mieszkańców miasta i okolic do wspólnej zabawy ostatkowej. To nie żart. Podczas koncertu wystąpią Tomasz Syrek-Dąbrowski oraz Magda Ruta z gitarzystą.

Okazuje się, że nawet w czasie pandemii można dobrze się bawić w rodzinnym gronie, przy suto zastawionym stole i dobrej muzyce. Umożliwi to Włodawski Dom Kultury. W ramach zabawy ostatkowej, w najbliższą sobotę, 28 listopada, organizuje koncert, który transmitowany będzie na żywo poprzez kanał na YouTube i Facebooku.

- Ostatecznej godziny rozpoczęcia koncertu jeszcze nie ustaliliśmy, ale prawdopodobnie wystartujemy tradycyjnie o 20. Mam nadzieję, że wielu mieszkańców Włodawy spędzi ten ostatkowy wieczór wspólnie z nami. Dodam tylko, że ten koncert, podobnie jak poprzedni, dostępny będzie w całości tylko przez dobę. Później można będzie obejrzeć jedynie fragmenty. Dlatego warto oglądać go na bieżąco - tłumaczy dyrektor WDK Łukasz Zdolski.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe