Tour de Pologne w Chełmie?

  • 24.11.2020, 10:42 (aktualizacja 24.11.2020, 10:49)
  • (apm)
Tour de Pologne w Chełmie? Fot. tourdepologne.pl/szymongruchalski
Prezydent Jakub Banaszek spytał mieszkańców na swym facebookowym profilu, czy chcieliby, by Chełm był jednym z miast etapowych Tour de Pologne. Wiele osób jest na tak, niektórzy jednak obawiają się, czy to nie jest zbyt droga dla nas impreza.

- Jeśli zgadzacie się ze mną, że to dobry pomysł i trzeba w tym temacie działać, to standardowo proszę o łapkę w górę - napisał prezydent.

Spora część chełmian uważa, że byłaby to dobra reklama dla miasta, ponieważ jest to wyścig kolarski najwyższej kategorii, a transmisja idzie prawie na cały świat. Niektórzy jednak obawiają się, że miasto musiałby partycypować w kosztach tej imprezy, a te pewnie byłby niemałe.

- W tej sprawie odbyło się spotkanie z organizatorami Tour De Pologne. Trudno mówić o szczegółach partycypacji miasta przed podjęciem decyzji o ewentualnym udziale w imprezie - wyjaśnia Dominik Gil z gabinetu prezydenta Chełma. - Z pewnością Tour De Pologne to wydarzenie, które ma w sobie ogromny potencjał promocyjny. Formuła wydarzenia pozwoliłaby na prezentację turystycznych walorów miasta nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach Europy i Świata.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe