Startuje "Finał z głową"

  • 22.11.2020, 07:45
  • AN
Startuje "Finał z głową" Fot. Łukasz Widziszowski
Sztab nr 600 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, utworzony przez Automobilklub Chełmski, rozpoczął nabór wolontariuszy do 29. finału tej najpiękniejszej orkiestry świata. W tym roku ze względów epidemicznych rekrutacja wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas.

Na stronach WOŚP uruchomiono specjalną bazę, poprzez którą najpierw można było rejestrować sztaby, a teraz także prowadzić rekrutację wolontariuszy.

- Proces zapisów ma miejsce na platformie internetowej iwolontariusz.wosp.org.pl. Tam bez problemu można się zapisać, jednak należy zwrócić uwagę, że inaczej konto zakładają osoby pełnoletnie, a inaczej te, które nie osiągnęły jeszcze wieku 18 lat. Osoby, które były już wolontariuszami, mogą skorzystać z już zapisanych danych i zdjęcia. Zresztą strona iwolontariusz.wosp.org.pl poprowadzi jak "za rączkę" - zapewnia Grzegorz Gorczyca, szef chełmskiego sztabu WOŚP.

Liczba wolontariuszy jest ograniczona, a o ich przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, więc warto się pospieszyć. W związku z tym, iż najbliższy finał będzie zupełnie inny niż wszystkie dotychczasowe, chełmski sztab uruchomił telefony informacyjne. Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek problemy, może śmiało dzwonić. W sprawie zapisów i wolontariuszy sztab zaprasza do kontaktu pod numerem 792 035 061, a w pozostałych sprawach pod numerem 502 342 117. Kontakt także za pomocą poczty elektronicznej [email protected] oraz profil WOŚPchełm na Facebooku.

"Finał z głową" odbędzie się w niedzielę, 10 stycznia 2021 roku, a jego celem jest zbieranie środków pieniężnych na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak będzie wyglądał przyszłoroczny finał WOŚP? Tego tak naprawdę nikt do końca jeszcze nie wie. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe