WOŚP w Chełmie

Podziel się:
Oceń:
14.01.2019, 10:02

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się w niedzielę na placu Łuczkowskiego. Były koncerty, licytacje, pokazy i mnóstwo uśmiechniętych twarzy. Chełm, jak i cała Polska, zagrał z Jurkiem Owsiakiem. Publiczność rozgrzewali, m.in. Adrian Makar, Cykady, Swojska Kapela, Deltha Trap, Livetsord, Yaro i Rdza. O światełko na finał zadbał teatr Hesperydy. 

Celem tegorocznego finału jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Szczególnie ważne jest w nich nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.