Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ciężarówka zderzyła się z busem. Matka z dzieckiem w szpitalu

Służby ratunkowe pracują na miejscu zdarzenia drogowego w rejonie cmentarza w Sawinie. Dzisiaj nad ranem zderzyły się tam dwa samochody.
Ciężarówka zderzyła się z busem. Matka z dzieckiem w szpitalu
Autor: Włodzimierz Białas

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło około godz. 5.40. Ciężarówka leży na boku w rowie. Podróżowały nią dwie osoby, ale nie odniosły większych obrażeń.

Busem na ukraińskich tablicach jechało 6 osób. Załoga karetki odwiozła matkę i dziecko z tego samochodu na badania w szpitalu.

Aktualizacja - godz. 11.25

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem crafterem 36-letni obywatel Ukrainy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 60-latkowi z Chełma. Wybita z toru jazdy ciężarówka marki Volvo zjechała do rowu i przewróciła się na prawy bok - informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 

Chełmianin przewoził około 14 ton mąki, która wypadła z przestrzeni bagażowej. Obecnie nie ma większych utrudnień w ruchu. Z naszych ustaleń wynika, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.  

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama