Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 21:06
Reklama

Gm. Fajsławice: Uniknął katastrofy, ale dostał po kieszeni  

Skrajną nieodpowiedzialnością popisał się 26-letni kierowca ciężarówki, który pod Zamościem zderzył się z nadjeżdżającym szynobusem. Wjechał na przejazd, kompletnie ignorując sygnały ostrzegawcze.
Gm. Fajsławice: Uniknął katastrofy, ale dostał po kieszeni  
Autor: Fot. Policja Zamość

Do groźnie wyglądającej sytuacji doszło 11 kwietnia w Płoskiem. Z ustaleń zamojskich policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Man jechał od strony miejscowości Mokre.

- Mężczyzna nie zachował szczególnej ostrożności podczas przejeżdżania przez torowisko. Nie zauważył, że w tym czasie od strony Zawady zbliża się szynobus. Kierujący nim 55-latek nie zdołał wyhamować i uderzył w tył ciężarówki - informuje st. asp. Katarzyna Szewczuk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Szynobusem podróżowało 15 pasażerów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Obaj byli trzeźwi.

- Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 26-letni mieszkaniec gminy Fajsławice został ukarany mandatem karnym w wysokości 3 tysięcy złotych. Funkcjonariusze zatrzymali mu również dowód rejestracyjny ciężarówki - dodaje starsza aspirant.

Czytaj także: Fałszywy ratownik usłyszał wyrok

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
W11 13.04.2022 10:53
Moglo dojsc do tragedi dajcie go na 2 Lata szkolen oczywiście prawko zabrane na 2 lata moze by sie nauczyl [email protected]@n jeden! (W11 Przyjolem !)

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama