Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Antyszczepionkowcy demonstrowali na placu

Ci, którzy nie wierzą w pandemię i skuteczność szczepionki przeciw Covid-19, przyszli w sobotę na plac Łuczkowskiego, aby zamanifestować swoje poglądy. W wydarzeniu wzięło udział ponad sto osób.
Chełm: Antyszczepionkowcy demonstrowali na placu

"Stop przymusowej segregacji, stop przymusowi szczepień, stop bezprawiu" - to hasła, jakie towarzyszyły demonstracji, która odbyła się w centrum miasta. Jej uczestnicy odśpiewali najpierw Rotę i hymn państwowy, następnie głos zabrali organizatorzy i zaproszeni goście, w tym m.in. lekarz.

Przekaz spotkania był jasny: obrona wolności obywatelskiej i sprzeciw wobec szczepień przeciw Covid-19. Demonstrujący ustawili na placu symboliczny krzyż upamiętniający ofiary pandemii, ofiary eksperymentów medycznych i ofiary braku dostępu do leczenia.

To nie koniec tego artykułu. Więcej przeczytasz w papierowym i elektronicznym wydaniu Super Tygodnia.

Czytaj także: Test antygenowy w aptece nie u nas

 Oceń

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama