Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:34
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Region: Nie świeciliśmy zbyt jasno

Zakończył się regionalny etap plebiscytu miast Świeć się z Energą. Niestety, w tym roku laureatem nie został Chełm, choć utrzymał wysoką, drugą pozycję. Najwięcej głosów zdobył Lubartów. 
Region: Nie świeciliśmy zbyt jasno

Rywalizacja w etapie regionalnym Świeć się z Energą zakończyła się w ubiegły wtorek. Zwycięzcy otrzymają, wart 10 tys. zł, sprzęt AGD oraz wirusobójczą lampę UV-C. Do finału przeszło 16 mistrzów województw z największą liczbą głosów. To spośród nich wybierana będzie świetlna stolica Polski. Głosowanie finałowe potrwa do 25 stycznia. 

Województwo lubelskie reprezentować będzie Lubartów, który otrzymał 13 947 głosów. Znajdujący się na drugim miejscu Chełm, dostał 9 886 głosów. W rywalizacji brał też udział Krasnystaw, który ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu z 1197 głosami. 

W ubiegłym roku to Chełm był świetlną stolicą Polski. 

Czytaj także: Zakład pogrzebowy w środku osiedla

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama